Contacto

Podes contactar coa xente que se encarga dos diferentes aspectos da nosa asociación a través de estes correos:

Correo xeral: Liceomutante@gmail.com

Se eres de un medio de comunicación e queres difundir as nosas actividades:

Comunicacion.liceomutante@gmail.com

Grupos e promotores de concertos, dirixídevos aquí:

Contratacion.liceomutante@gmail.com

Para participar ou calquer outro tema relativo aos nosos obradoiros:

Talleres.liceomutante@gmail.com

A xente que se encarga das proxeccións podela encontrar aquí:

Audiovisuales.liceomutante@gmail.com

Se queres expoñer o teu traballo artístico (pintura, fotografía, escultura…etc):

Exposiciones.liceomutante@gmail.com

Para contactar coa comisión de artes escénicas escribe aquí:

mutantescena.liceomutante@gmail.com

 

 

2 pensamientos en “Contacto

  1. Hola, soy una Pontevedresa afincada en Mallorca y sólo quería felicitaros por vuestro trabajo, me encanta que la juventud se interese por la cultura de esta forma (yo me incluyo..jejeje); por esta isla harían falta iniciativas de este tipo, mi cabeza está trabajando en ello desde hace un tiempo.
    Pues nada, mucho éxito y en cuanto pase por Ponte espero poder visitaros.
    Saludos!!

Deja un comentario

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos necesarios están marcados *

Puedes usar las siguientes etiquetas y atributos HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>